www.ortam67.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ortam67.com

zonguldaklıların sohbet platformu

AnasayfaECE SİGORTA*GaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

heşey o anlık

2 posters
YazarMesaj
memo67
Admin
Admin
memo67

Erkek

heşey o anlık Empty
MesajKonu: heşey o anlık   heşey o anlık Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 4:09 am

müzük ruhun gıdası derler ama ben neden bu gıdadan yararlanamıyorum o an iyi ama sonra yanı alkol alırsın dertlenırsın ama ayıldıktan sonra baş ağrısından başka birşey şu üzerine bide para ver n kadar anlamsız ama bize anlamsız olan daha zevk alıyoruz yada zevk aldığımızı zannediyoruz .
emsalsiz
Admin
Admin
emsalsiz

Erkek

heşey o anlık Empty
MesajKonu: heşey o anlık   heşey o anlık Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 4:46 am

reis yapma allahını seversen bende her içtikten sonra birdaha içmeyecem diyorum ama muhabbeti çok güzel başka yerde bulamazsın o muhabbeti alkolle müziği karıştırmayalım ikisinin yeri farklı Wink
memo67
Admin
Admin
memo67

Erkek

heşey o anlık Empty
MesajKonu: damarlar boş   heşey o anlık Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 4:58 am

ben 16 yıldan beri içiyorum hiç bişey anlamdım ama hala içiyorum ramazan dolayısıyla ara vermek zorunda kaldık bayramdan sonra durmak yok yola devm ama bırakacam
emsalsiz
Admin
Admin
emsalsiz

Erkek

heşey o anlık Empty
MesajKonu: Geri: heşey o anlık   heşey o anlık Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 5:06 am

ya sürekli değilde arada bi içsen daha zevkli olur bencede bıraksan iyi olur reis arada bi iç zevki daha güzel olur
memo67
Admin
Admin
memo67

Erkek

heşey o anlık Empty
MesajKonu: akşamdan akşama   heşey o anlık Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 5:12 am

DAMARDAN Bİ MMÜZİK DİNLİYORSUN SENI HEMEN TETIKLIYOR YANI İKİ BİRA ATMAYINCA OLMUYOR DİYORUZAMA KENDIMIZI KANDIRIYORUZ MESELA ETKIN HOŞÇAKAL BENI DELİ EDİYOR ŞUAN ÇALAN O
emsalsiz
Admin
Admin
emsalsiz

Erkek

heşey o anlık Empty
MesajKonu: Geri: heşey o anlık   heşey o anlık Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 5:14 am

ozman damar dinlemeyecen reis pop dinle ben o anki ruh halime göre dinlerim içmek için damar dinlemek şart değilki mesela ben içerken hareketli müzik dinlerim

heşey o anlık
1 sayfadaki 1 sayfası